KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555182
nr 1255 5182
Göte Lundberg
(1875-1944), Sverige
Oljemålning, Interiör, signerad. Olja på duk, ca 50x60 cm
Göte Lundberg, svensk bildkonstnär född 1875, död 1944.
måndag 20 maj 2019
kl 19:06:42
Göte Lundberg
Läs mer om Göte Lundberg